Ve spojení s přírodou

Rezidence SUN CITY je nadčasový projekt rezidenčního bydlení v samém srdci pražských Stodůlek. V poslední době se z Prahy 5 stala moderní a dynamicky se rozvíjející čtvrť s výbornou občanskou obslužností. V rámci projektu SUN CITY vznikne 278 moderních bytů s úspornými technologiemi, 6 luxusních penthousů a 10 rodinných vil. Při výstavbě budou použity nejkvalitnější materiály osvědčených evropských výrobců.

Byty SUN CITY o rozměrech od 35 do 108 m2 překvapí svou praktickou dispozicí a orientací do zeleně. Architekti vytvořili koncept lineárního města s velkými otevřenými a bezpečnými zónami pro klidný odpočinek a bezpečnost nejmenších rezidentů. Ke každému bytu náleží balkon, terasa nebo předzahrádka. Unikátní nabídku tvoří penthousy SUN CITY – byty v posledních patrech s panoramatickým výhledem na skanzen Řepora a třemi terasami o rozměrech 166 m2. Vily SUN CITY jsou prémiové dvoupatrové domy s terasami a vlastním pozemkem od 620 do 850 m2 a dvougaráží.

Výborná občanská obslužnost

Součástí projektu SUN CITY je centrální náměstí s obchody a službami. Vznikne zde pekárna, obchod s potravinami, salon krásy a především dvoupatrové fitness centrum s lázeňskými službami a velkým bazénem. V plánu je také dětská školka a hřiště pro nejmenší obyvatele. Pro zvýšení komfortu rezidentů bude vybudováno podzemní parkoviště pod každou budovou. Nadzemní parkovací stání budou sloužit výhradně pro rezidenty a jejich návštěvy.