Při navrhování standardů naši architekti spolu s designéry zvolili nejkvalitnější materiály výlučně od osvědčených evropských výrobců: elegantní italské obklady a dlažby, vybavení koupelen a WC od německých výrobců. Příjemným bonusem jsou různé praktické „vychytávky“ našeho týmu designérů.

  • Varianta KOMFORT zahrnuje světlý nátěr na stěnách, praktickou laminátovou podlahu, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře 3. třídy, dřevěná okna s izolačním sklem, funkce systému “chytrá domácnost”, přípravu pro instalaci venkovních žaluzií. Při zařizování koupelen a WC se používají elegantní italské obklady, sanita z řady Laufen Pro S a baterie Grohe německé kvality.
  • Varianta REZIDENCE nabízí navíc třívrstvou dřevěnou podlahu, venkovní žaluzie, sanitu do koupelen a WC luxusní značky Villeroy & Boch.

SLUŽBY INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Vytvořit nadčasový exkluzivní design jednotlivých bytů, který bude navíc praktický Vám mohou pomoci špičkoví profesionálové. Rádi Vám zajistíme jejich služby, které ušetří Váš čas a přidají novému domovu jedinečný osobitý vzhled.