Tým odborníků

Projekt moderního rezidenčního komplexu SUN CITY vznikl pod vedením známého českého architekta Olega Hamana, předsedy České komory architektů. Realizace projektu probíhá v těsné spolupráci s předním architektonickým a projektovým ateliérem CASUA, spol. s.r.o. Zkušení architekti a stavební inženýři tohoto ateliéru již více než 25 let úspěšně působí na území České republiky i v zahraničí.


Oleg Haman
vedoucí architekt projektu

Hlavní myšlenkou projektu Rezidence SUN CITY je funkční synergie městského života a komfortu bydlení za městem. Rezidence SUN CITY je harmonicky propojena s okolím Stodůlek, doplňuje a obohacuje vzhled městské části Prahy 5. Budoucím rezidentům SUN CITY je garantována evropská úroveň komfortu a dokonalý estetický vzhled nového bydlení.

Projekty CASUA

Architektonická a projektová kancelář CASUA se podílela na realizaci následujících projektů: SKANSKA Corso Karlín, Český statistický úřad, rezidence «Ořechovka», «ByTy Malešice», Českomoravská stavební spořitelna, prodejní centrum BMW Auto Base v Praze. Na Slovensku úspěšně funguje známý projekt «Petržalka City» v Bratislavě: kanceláře, sportovní aktivity, hotel, rezidenční bydlení. Kromě toho se architektonická a projektová kancelář CASUA se podílí i na mezinárodních projektech jako např. «Business Centre Prague» – Almaty (Kazakhstán), «Zugdidi Public Servise Hall» (Gruzie), wellness komplex «Zavidovo» (Rusko).